VLAĎKA ZENKEROVÁKosmetické centrum
Nová Slunečnice


Na Fojství 16
736 01, Havířov

604 320 875
v.zenkerova@seznam.cz

Zobrazit polohu salonu na mapě

PARTNEŘI


janssen cosmeceutical
janssen cosmeceutical

Janssen řady

DRY SKIN

Nově sestavená s kyselinou hyaluronovou a mořskými řasami...
S kyselinou hyaluronovou a mořskými řasami. Jednoduché použití a obměnitelnost řad nám dává možnost vyhovět náročným požadavkům mnoha typů pleti.
DRY SKIN

SENSITIVE SECRETS

Speciálně vyvinutá řada pro citlivou pleť... Řada vyvinutá pro obzvláště citlivou pleť. Přecitlivělá pokožka reaguje rudnutím. Aby se mohla těmto reakcím bránit, popřípadě je zmírnit, potřebuje pěsticí přípravky pro zklidnění a k ochraně.
DRY SKIN

OILY SKIN

pro mastnou, nečistou a aknózní pleť... Mastná a nečistá pleť vzniká nejčastěji v pubertě a může pokračovat až do dospělosti. Na kůži se objevují komedony, papuly a pustuly. Hlavním problémem je nadměrná tvorba maazu a vysoká vrstva rohoviny. Na takovém povrchu kůže se dobře daří i různým bakteriálním koloniím. Řešením je vhodné a důkladné čištění a tonizace, správně prováděný peeling a ošetřování přípravky, k udržení dostatečné vlhkosti kůže a snížení maštění.
DRY SKIN

COMBINATION SKIN

Pro smíšenou pleť... Smíšená pleť je ovlivněna především dispozicí pleti, zvýšenou aktivitou mazových žláz, díky některým užívaným lékům a také díky klimatickým změnám. Mazové žlázy, především ve středu obličeje, produkují více mazu, ten se dostává na povrch nebo se hromadí v masových váčcích a může se i zanítit. Ať již zvýšení mazotoku vzniklo z jakýchkoliv příčin, důsledkem je mastná a nevzhledná pleť s lesknoucí se především středovou partií. Proto přípravkům na péči o smíšenou pleť věnujeme zvláštní pozornost a vybíráme takové, které sníží mazotok, zmatují povrch a dostatečně hydratují pleť.
DRY SKIN

DEMANDING SKIN

Intenzivní systém, se kterým zpomalíte strárnutí pleti... Vědecky vyvinutý intenzivní systém péče o pleť, se kterým zpomalíte stárnutí pleti. Doporučuje se pro náročnou, velmi suchou, zralou pleť. Při jeho používání se vrásky zjemňují, pleť je revitalizována a projasněná.
DRY SKIN

WHITE SECRETS

Při poruchách pigmentace... Zlepšení se dostaví již po 3 až 6 měsících. Čím méně je kůže vystavována světlu a slunci, tím rychleji mohou být poruchy pigmentace zmírněny. Proto je nutné používat přípravky s ochrannými faktory, které kůži chrání.
DRY SKIN

SKIN REGENERATION

Pro zralou pleť 40+... Má zmírnit problémy zapříčiněné nástupem klimakteria a úbytkem estrogenů. Úkolem je kompenzovat i vliv vnitřních faktorů, což nebylo dosud obvyklé.
DRY SKIN

MAKE UP long lasting

Elastický trvanlivý make-up... Dokonale kopíruje mimiku obličeje, je dobře roztíratelný a trvanlivý na pleti. Pigmenty oxidu železa a oxidu titanu odráží světlo, zajistí stejnoměrný vzhled pleti a mají krycí schopnost a UV blok SPF12. Make-up obsahuje aminokyseliny a složité cukry, které jsou zdrojem kvalitní hydratace. Nevysušuje!
DRY SKIN

SKIN EXCEL

Ampulky s účinnými látkami... Rychlá a účinná péče. Látky ve formě tekutých substancí mohou lehce vnikat do pokožky a rozvíjet tak svůj blahodárný účinek. Kosmetickou péči si již nelze bez ampulí představut, diky jejich jednoduchlé manipulaci, rychlému a cílenému účinku.
DRY SKIN

Opalovací řada

Maximální ochrana, optimální péče... DRY SKIN

Luxusní řada

Pro náročnou pleť od Dr. Roland Sacher... V této nové luxusní sérii se úročí dlouholetá praxe Dr. Sachera s posledními vědeckými výzkumy a historicky ověřenými recepturami celého světa.
Dr. Sacher pracuje ve vývoji kosmetických přípravků více, než 30 let a sbírá nové nápady a nové účinné suroviny po celém světě.
Nová kosmetická řada vznikla k desátému výročí založení firmy Janssen Cosmeceutical. Je první řadou, kterou osobně signoval Dr. Sacher. V těchto nových přípravcích se snoubí vynikající snášenlivost a moderní účinné suroviny ve farmaceutické kvalite z celého světa.
DRY SKIN

OPUS GRATIA

Tělová řada... Koncentrované přípravky se cíleně zaměřují na problémy pokožky v celkové péči o tělo. Vhodná i na kombinování s přípravky z řady wellness. DRY SKIN

JANSSEN ORGANICS

Čistota & příroda - nová řada přináší vysoce kvalitní biovýrobky... Janssen Organics - kosmetická řada navozující harmonii člověka s přírodou.
Holistickou potřebou mnoha lidí je udržitelný životní high-tech styl a přitom tolerance k životnímu prostředí a to i v kosmetické péči.
U této řady se potkává vysoká kvalita, dokonalá kombinace léčivé síly přírody s nejvyšší ochranou životního prostředí a sociální zodpovědnosti. DRY SKIN

WELNESS & SPA CONCEPT

Rovnováha mezi tělem a duší. Wellness program, který Vás bude hýčkat a rozmazlovat. Vybrané složky přírodního původu omámí Vaše smysly. Energií nabitá příjemná péče vhodná jak pro celkovou, tak i částečnou péči o tělo pomocí "Faktoru Wellness" je rozdělena na několik tématických skupin.
  • Čokoláda
  • Brusinka
  • Mořské řasy
  • Zelený čaj
  • Eifel Moor

SUISSE ABSOLUE

Luxusní série ze švýcarských bylin v BIO kvalitě... Řada inspirovaná fascinující krásou Švýcarských Alp spojuje nové moderní prvky kosmetiky s nefalšovanou čistotou přírody. Obsažené bylinky jsou v BIO kvalitě s garancí ECOCERT - Bio Siegel.

Hlavní byliny jsou protěž alpská, vrbovka úzkolistá, jitrocel, sléz a motýlí keř. Nově bylo využito mlezivo a dále mořská řasa červená a mnoho dalších uklidňujících, hydratačních a antioxidačních látek
janssen


**